czwartek, 19 października 2017 roku
Sąd Rejonowy
dla Warszawy Pragi - Południe
w Warszawie
RSS
www.bip.gov.pl
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka


Sędziowie i Referendarze sądowi

Lista Sędziów i Referendarzy sądowych - Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
 
Sędziowie

Nazwisko i imię

Wydział

Altewęgier Katarzyna

VII Wydział Cywilny

Belowski Mariusz

III Wydział Karny

Biedrzycka Magdalena

VII Wydział Cywilny

Bordiuk-Wielgolaska Helena

VII Wydział Cywilny

Bukiewicz Michał

IV Wydział Karny – delegowany do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie na podst. art. 77§1 pkt.1 usp

Chrzanowski Przemysław

VI Wydział Pracy i Ub. Sp.

Cieśniarska Katarzyna

VII Wydział Cywilny

Czachura Marcin

II Wydział Cywilny

Dąbrowska-Sobuś Elżbieta

IV Wydział Karny

Dołhy Justyna

III Wydział Karny - delegowana do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie na podst. art. 77§1 pkt.1 usp

Dzięgielewski Zbigniew

I Wydział Cywilny

Gardocka-Kaczmarczyk Milena

VII Wydział Cywilny

Jacaszek Anna

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Jackowski Marcin

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Jakubowska-Mela Katarzyna

I Wydział Cywilny

Jardzewska Magdalena

I Wydział Cywilny

Jaworski Adam

VII Wydział Cywilny

Jodko-Martyniak Julita

VII Wydział Cywilny

Kacperski Paweł

IV Wydział Karny

Kania Danuta

IV Wydział Karny

Kanigowska-Wajs Małgorzata

VII Wydział Cywilny – delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Kaproń-Rosik Aneta

IV Wydział Karny

Kołodzińska Emilia

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Krawczyk Iwona

II Wydział Cywilny

Kryńska-Mozolewska Małgorzata

VI Wydział Pracy i Ub. Sp.

Kucharska Justyna

IV Wydział Karny

Madej Mariusz

IV Wydział Karny

Malińska-Jarmuż Agnieszka

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Markucki Piotr

III Wydział Karny

Matosek-Kozdój Aneta

V Wydział Rodzinny i Nieletnich – delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Matyńska Małgorzata

III Wydział Karny

Metera Mariusz

II Wydział Cywilny - delegowany do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie na podst. art. 77§1 pkt.1 usp

Napiórkowska-Kasa Joanna

VI Wydział Pracy i Ub. Sp.

Naszczyńska Katarzyna

III Wydział Karny – delegowana do MS na podst. art. 77§1 usp

Olczyk Łukasz

II Wydział Cywilny

Orzech-Placek Małgorzata

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Ostrowska Anna

III Wydział Karny

Ożdżeński Jerzy

III Wydział Karny

Patro Marcin

IV Wydział Karny

Pawelczyk Zofia

VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Perehubka Agnieszka

II Wydział Cywilny

Podsiadła Iwona

V Wydział Rodzinny i Nieletnich - delegowana do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie na podst. art. 77§1 pkt.1 usp

Polit Marcin

I Wydział Cywilny

Przanowska-Tomaszek Joanna

II Wydział Cywilny, delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Sałacińska Maria

VI Wydział Pracy i Ub. Sp.

Sierpińska Sylwia

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Skrok Grzegorz

IV Wydział Karny

Sławicki Paweł

I Wydział Cywilny

Słobodzian Piotr

VII Wydział Cywilny

Sorbian Urszula

III Wydział Karny

Sornat-Unisk Edyta

II Wydział Cywilny

Sporysz Tomasz

I Wydział Cywilny

Stefaniuk Elżbieta

I Wydział Cywilny

Stempińska Danuta

II Wydział Cywilny

Stępkowska-Michalska Maja

III Wydział Karny

Szuba-Łozińska Katarzyna

IV Wydział Karny

Tałanda Agnieszka

III Wydział Karny

Truszkowski Michał

II Wydział Cywilny

Wierciszewska Iwona

III Wydział Karny

Wyrębiak-Romero Julita

I Wydział Cywilny

Zawalski Rafał

VII Wydział Cywilny

Asesorzy

Stanek Joanna

I Wydział Cywilny

Referendarze

Hemperek Patryk

I Wydział Cywilny

Kąpińska Katarzyna

VII Wydział Cywilny

Kliś-Marciniak Anna

II Wydział Cywilny

Kwiatkowska Anna

II Wydział Cywilny

Łuczak Andrzej

VII Wydział Cywilny

Wnękowska Katarzyna

I Wydział Cywilny

 

 



Opublikował: Marcin Jankowski
Publikacja dnia: 10.10.2017
Podpisał: Marcin Jankowski
Dokument z dnia: 06.08.2015
Dokument oglądany razy: 10 451