poniedziałek, 11 listopada 2019 roku
Sąd Rejonowy
dla Warszawy Pragi - Południe
w Warszawie
www.bip.gov.pl
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka


Sędziowie i Referendarze sądowi


Lista Sędziów i Referendarzy sądowych - Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
 
Sędziowie
 
Nazwisko i imię
Wydział
Altewęgier Katarzyna
VII Wydział Cywilny
Belowski Mariusz
III Wydział Karny
Biedrzycka Magdalena
VII Wydział Cywilny
Bordiuk-Wielgolaska Helena
VII Wydział Cywilny
Bukiewicz Michał
IV Wydział Karny – delegowany do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie na podst. art. 77§1 pkt.1 usp
Chrzanowski Przemysław
VI Wydział Pracy i Ub. Sp.
Cieśniarska Katarzyna
VII Wydział Cywilny
Czachura Marcin
II Wydział Cywilny
Dąbrowska-Sobuś Elżbieta
IV Wydział Karny
Destoński Krzysztof
II Wydział Cywilny delegowany do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Dołhy Justyna
III Wydział Karny - delegowana do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie na podst. art. 77§1 pkt.1 usp
Dzięgielewski Zbigniew
I Wydział Cywilny
Gardocka-Kaczmarczyk Milena
VII Wydział Cywilny
Jacaszek Anna
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Jackowski Marcin
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Jakubowska-Mela Katarzyna
I Wydział Cywilny
Jardzewska Magdalena
I Wydział Cywilny
Jaworski Adam
VII Wydział Cywilny
Jodko-Martyniak Julita
II Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Kacperski Paweł
IV Wydział Karny
Kania Danuta
IV Wydział Karny
Kaproń-Rosik Aneta
IV Wydział Karny
Kołodzińska Emilia
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Krawczyk Iwona
II Wydział Cywilny
Kryńska-Mozolewska Małgorzata
VI Wydział Pracy i Ub. Sp.
Kucharska-Perkowska Justyna
IV Wydział Karny
Madej Mariusz
IV Wydział Karny
Malińska-Jarmuż Agnieszka
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Markucki Piotr
III Wydział Karny
Matosek-Kozdój Aneta
V Wydział Rodzinny i Nieletnich – delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Matyńska Małgorzata
III Wydział Karny
Metera Mariusz
I Wydział Cywilny - delegowany do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie na podst. art. 77§1 pkt.1 usp
Napiórkowska-Kasa Joanna
VI Wydział Pracy i Ub. Sp.
Naszczyńska Katarzyna
IV Wydział Karny – delegowana do MS na podst. art. 77§1 usp
Olczyk Łukasz
II Wydział Cywilny
Orzech-Placek Małgorzata
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Ostrowska Anna
III Wydział Karny
Ożdżeński Jerzy
III Wydział Karny
Patro Marcin
IV Wydział Karny
Pawelczyk-Bik Zofia
VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Perehubka Agnieszka
II Wydział Cywilny
Podsiadła Iwona
V Wydział Rodzinny i Nieletnich - delegowana do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie na podst. art. 77§1 pkt. 1 usp
Polit Marcin
I Wydział Cywilny
Rosłan Marcin
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sałacińska Maria
VI Wydział Pracy i Ub. Sp.
Skrok Grzegorz
IV Wydział Karny
Sławicki Paweł
I Wydział Cywilny
Słobodzian Piotr
VII Wydział Cywilny
Sorbian Urszula
III Wydział Karny
Sornat-Unisk Edyta
II Wydział Cywilny - delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Sporysz Tomasz
I Wydział Cywilny
Stefaniuk Elżbieta
I Wydział Cywilny
Stempińska Danuta
II Wydział Cywilny
Stępkowska-Michalska Maja
III Wydział Karny
Szuba-Łozińska Katarzyna
IV Wydział Karny - delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Tałanda Agnieszka
III Wydział Karny
Truszkowski Michał
II Wydział Cywilny
Wierciszewska Iwona
III Wydział Karny
Zawalski Rafał
VII Wydział Cywilny
Asesorzy
Stanek Joanna
I Wydział Cywilny
Leleniewska Aleksandra
II Wydział Cywilny
Referendarze
Netzel-Szeniawska Monika
I Wydział Cywilny
Kąpińska Katarzyna
VII Wydział Cywilny
Kitowska Anna
II Wydział Cywilny
Kliś-Marciniak Anna
II Wydział Cywilny
Kwas Patryk
I Wydział Cywilny
Lis Anna
VII Wydział Cywilny


Opublikował: Przemysław Górski
Publikacja dnia: 21.10.2019
Podpisał: Marcin Jankowski
Dokument z dnia: 06.08.2015
Dokument oglądany razy: 18 619