poniedziałek, 6 lipca 2020 roku
Sąd Rejonowy
dla Warszawy Pragi - Południe
w Warszawie
www.bip.gov.pl
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka


Sędziowie i Referendarze sądowi

Lista Sędziów i Referendarzy sądowych - Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
 
Sędziowie
 
Nazwisko i imię
Wydział
Altewęgier Katarzyna
VII Wydział Cywilny
Belowski Mariusz
III Wydział Karny
Biedrzycka Magdalena
VII Wydział Cywilny
Bordiuk-Wielgolaska Helena
VII Wydział Cywilny
Chrzanowski Przemysław
VI Wydział Pracy i Ub. Sp.
Cieśniarska Katarzyna
VII Wydział Cywilny
Czachura Marcin
II Wydział Cywilny
Dąbrowska-Sobuś Elżbieta
IV Wydział Karny
Destoński Krzysztof
II Wydział Cywilny delegowany do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Dzięgielewski Zbigniew
I Wydział Cywilny
Gardocka-Kaczmarczyk Milena
VII Wydział Cywilny
Jacaszek Anna
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Jackowski Marcin
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Jakubowska-Mela Katarzyna
I Wydział Cywilny
Jardzewska Magdalena
I Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Jaworski Adam
VII Wydział Cywilny
Jodko-Martyniak Julita
II Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Kacperski Paweł
IV Wydział Karny
Kania Danuta
IV Wydział Karny
Kaproń-Rosik Aneta
IV Wydział Karny
Kołodzińska Emilia
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Krawczyk Iwona
II Wydział Cywilny
Kryńska-Mozolewska Małgorzata
VI Wydział Pracy i Ub. Sp.
Kucharska-Perkowska Justyna
IV Wydział Karny
Madej Mariusz
IV Wydział Karny
Malińska-Jarmuż Agnieszka
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Markucki Piotr
III Wydział Karny
Matosek-Kozdój Aneta
V Wydział Rodzinny i Nieletnich – delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Matyńska Małgorzata
III Wydział Karny
Napiórkowska-Kasa Joanna
VI Wydział Pracy i Ub. Sp.
Olczyk Łukasz
II Wydział Cywilny
Orzech-Placek Małgorzata
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Ostrowska Anna
III Wydział Karny
Ożdżeński Jerzy
III Wydział Karny
Patro Marcin
IV Wydział Karny
Pawelczyk-Bik Zofia
VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Perehubka Agnieszka
II Wydział Cywilny
Polit Marcin
I Wydział Cywilny
Rosłan Marcin
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sałacińska Maria
VI Wydział Pracy i Ub. Sp.
Skrok Grzegorz
IV Wydział Karny
Sławicki Paweł
I Wydział Cywilny
Słobodzian Piotr
VII Wydział Cywilny
Sorbian Urszula
III Wydział Karny
Sporysz Tomasz
I Wydział Cywilny
Stefaniuk Elżbieta
I Wydział Cywilny
Stempińska Danuta
II Wydział Cywilny
Stępkowska-Michalska Maja
III Wydział Karny
Szuba-Łozińska Katarzyna
IV Wydział Karny - delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Tałanda Agnieszka
III Wydział Karny
Truszkowski Michał
II Wydział Cywilny
Wierciszewska Iwona
III Wydział Karny
Zawalski Rafał
VII Wydział Cywilny
Asesorzy
Krężelewska-Kurtyka Patrycja
II Wydział Cywilny
Leleniewska Aleksandra
II Wydział Cywilny
Stanek Joanna
I Wydział Cywilny
Referendarze
Kliś-Marciniak Anna
II Wydział Cywilny
Kitowska Anna
VII Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 152a§5 pkt. 2 usp


Opublikował: Marcin Krupa
Publikacja dnia: 05.06.2020
Podpisał: Marcin Jankowski
Dokument z dnia: 06.08.2015
Dokument oglądany razy: 21 134