niedziela, 19 września 2021 roku
Sąd Rejonowy
dla Warszawy Pragi - Południe
w Warszawie
www.bip.gov.pl
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka

To jest wersja archiwalna z dnia 17.05.2021, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: usunięto Pana Adama Jaworskiego

Sędziowie i Referendarze sądowi

Lista Sędziów i Referendarzy sądowych - Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
 

Sędziowie

 

Nazwisko i imię

Wydział

Altewęgier Katarzyna

VII Wydział Cywilny

Belowski Mariusz

III Wydział Karny

Biedrzycka Magdalena

VII Wydział Cywilny

Bordiuk-Wielgolaska Helena

VII Wydział Cywilny

Chrzanowski Przemysław

VI Wydział Pracy i Ub. Sp.

Cieśniarska Katarzyna

VII Wydział Cywilny

Czachura Marcin

II Wydział Cywilny

Dąbrowska-Sobuś Elżbieta

IV Wydział Karny

Destoński Krzysztof

VII Wydział Cywilny delegowany do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Dzięgielewski Zbigniew

I Wydział Cywilny

Gardocka-Kaczmarczyk Milena

VII Wydział Cywilny

Grajewski Artur

V Wydział Rodzinny i Nieletnich – delegowany do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Jacaszek Anna

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Jackowski Marcin

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Jakubowska-Mela Katarzyna

I Wydział Cywilny

Janaszek Angelika

II Wydział Cywilny

Jardzewska Magdalena

I Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Jaworski Adam

VII Wydział Cywilny delegowany do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie na podst. art. 77§1 pkt. 1 usp

Jodko-Martyniak Julita

II Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Kacperski Paweł

IV Wydział Karny

Kania Danuta

IV Wydział Karny

Kaproń-Rosik Aneta

IV Wydział Karny

Kołodzińska Emilia

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Krawczyk Iwona

VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Kryńska-Mozolewska Małgorzata

VI Wydział Pracy i Ub. Sp.

Kucharska-Perkowska Justyna

IV Wydział Karny

Madej Mariusz

IV Wydział Karny

Malińska-Jarmuż Agnieszka

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Markucki Piotr

III Wydział Karny

Matosek-Kozdój Aneta

V Wydział Rodzinny i Nieletnich – delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Matyńska Małgorzata

III Wydział Karny

Napiórkowska-Kasa Joanna

VI Wydział Pracy i Ub. Sp.

Olczyk Łukasz

II Wydział Cywilny

Orzech-Placek Małgorzata

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Ostrowska Anna

III Wydział Karny

Ożdżeński Jerzy

III Wydział Karny

Patro Marcin

IV Wydział Karny

Pawelczyk-Bik Zofia

VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Perehubka Agnieszka

II Wydział Cywilny

Polańska-Styn Barbara

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Polit Marcin

I Wydział Cywilny

Rosłan Marcin

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Skrok Grzegorz

IV Wydział Karny

Sławicki Paweł

I Wydział Cywilny

Słobodzian Piotr

VII Wydział Cywilny

Sorbian Urszula

III Wydział Karny

Sporysz Tomasz

I Wydział Cywilny

Stefaniuk Elżbieta

I Wydział Cywilny

Stempińska Danuta

II Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Stępkowska-Michalska Maja

III Wydział Karny

Szuba-Łozińska Katarzyna

IV Wydział Karny - delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Tałanda Agnieszka

III Wydział Karny

Truszkowski Michał

II Wydział Cywilny

Wierciszewska Iwona

III Wydział Karny

Zawalski Rafał

VII Wydział Cywilny

Asesorzy

Kołudzki Tomasz

VII Wydział Cywilny

Krężelewska-Kurtyka Patrycja

II Wydział Cywilny

Leleniewska Aleksandra

II Wydział Cywilny

Sarnowska Mariola

IV Wydział Karny

Stanek Joanna

I Wydział Cywilny

Referendarze

Ilnicka Aleksandra

I Wydział Cywilny

Kliś-Marciniak Anna

II Wydział Cywilny

Kitowska Anna

VII Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 152a§5 pkt. 2 usp

Książek Artur

VII Wydział Cywilny

Skoczylas Aneta

II Wydział Cywilny

Szalacha Małgorzata

I Wydział Cywilny

 



Opublikował: Marcin Jankowski
Publikacja dnia: 17.05.2021
Podpisał: Marcin Jankowski
Dokument z dnia: 06.08.2015
Dokument oglądany razy: 25 807