wtorek, 27 września 2022 roku
Sąd Rejonowy
dla Warszawy Pragi - Południe
w Warszawie
www.bip.gov.pl
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka

To jest wersja archiwalna z dnia 06.07.2022, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja

Sędziowie i Referendarze sądowi

Lista Sędziów i Referendarzy sądowych - Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

 

Sędziowie

 

Nazwisko i imię

Wydział

Altewęgier Katarzyna

VII Wydział Cywilny

Belowski Mariusz

III Wydział Karny

Biedrzycka Magdalena

VII Wydział Cywilny

Bordiuk-Wielgolaska Helena

VII Wydział Cywilny

Chrzanowski Przemysław

VI Wydział Pracy i Ub. Sp.

Cieśniarska Katarzyna

VII Wydział Cywilny

Czachura Marcin

II Wydział Cywilny

Dąbrowska-Sobuś Elżbieta

IV Wydział Karny

Destoński Krzysztof

VII Wydział Cywilny delegowany do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Dzięgielewski Zbigniew

I Wydział Cywilny

Gardocka-Kaczmarczyk Milena

VII Wydział Cywilny

Jacaszek Anna

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Jackowski Marcin

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Jakubowska-Mela Katarzyna

I Wydział Cywilny

Janaszek Angelika

II Wydział Cywilny

Jodko-Martyniak Julita

II Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Kacperski Paweł

IV Wydział Karny

Kania Danuta

IV Wydział Karny

Kaproń-Rosik Aneta

IV Wydział Karny

Kołodzińska Emilia

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Krawczyk Iwona

VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Kryńska-Mozolewska Małgorzata

VI Wydział Pracy i Ub. Sp.

Kucharska-Perkowska Justyna

IV Wydział Karny

Madej Mariusz

IV Wydział Karny

Malińska-Jarmuż Agnieszka

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Markucki Piotr

III Wydział Karny

Matosek-Kozdój Aneta

V Wydział Rodzinny i Nieletnich – delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Matyńska Małgorzata

III Wydział Karny

Napiórkowska-Kasa Joanna

VI Wydział Pracy i Ub. Sp.

Olczyk Łukasz

II Wydział Cywilny

Orzech-Placek Małgorzata

V Wydział Rodzinny i Nieletnich delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Ostrowska Anna

III Wydział Karny

Ożdżeński Jerzy

III Wydział Karny

Patro Marcin

IV Wydział Karny

Pawelczyk-Bik Zofia

VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Perehubka Agnieszka

II Wydział Cywilny delegowana do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie na podst. art. 77§1 usp

Polańska-Styn Barbara

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Polit Marcin

I Wydział Cywilny

Rosłan Marcin

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sieńko Magdalena

I Wydział Cywilny

Skrok Grzegorz

IV Wydział Karny

Sławicki Paweł

I Wydział Cywilny

Słobodzian Piotr

VII Wydział Cywilny

Sorbian Urszula

III Wydział Karny

Sporysz Tomasz

I Wydział Cywilny

Stanek Joanna

I Wydział Cywilny

Stefaniuk Elżbieta

I Wydział Cywilny

Stempińska Danuta

II Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Stępkowska-Michalska Maja

III Wydział Karny

Szuba-Łozińska Katarzyna

IV Wydział Karny - delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp

Tałanda Agnieszka

III Wydział Karny

Truszkowski Michał

II Wydział Cywilny

Wierciszewska Iwona

III Wydział Karny

Zawalski Rafał

VII Wydział Cywilny

Asesorzy

Brzostko Marcin

IV Wydział Karny

Czyżewska Justyna

III Wydział Karny

Dobrowolska Kamila

II Wydział Cywilny

Kołudzki Tomasz

VII Wydział Cywilny

Krężelewska-Kurtyka Patrycja

II Wydział Cywilny

Leleniewska Aleksandra

II Wydział Cywilny

Sarnowska Mariola

IV Wydział Karny

Strzelczyk Nikola

I Wydział Cywilny

Referendarze

Ilnicka Aleksandra

I Wydział Cywilny

Kitowska Anna

VII Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 152a§5 pkt. 2 usp

Książek Artur

VII Wydział Cywilny

Szalacha Małgorzata

I Wydział Cywilny

 



Opublikował: Mariusz Olszyna
Publikacja dnia: 06.07.2022
Podpisał: Marcin Jankowski
Dokument z dnia: 06.08.2015
Dokument oglądany razy: 29 833