niedziela, 14 kwietnia 2024 roku
Sąd Rejonowy
dla Warszawy Pragi - Południe
w Warszawie
www.bip.gov.pl
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi - Południe w Warszawie - Strona Główna
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka


Sędziowie i Referendarze sądowi

Lista Sędziów i Referendarzy sądowych - Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
 
Sędziowie
 
Nazwisko i imię
Wydział
Altewęgier Katarzyna
VII Wydział Cywilny
Belowski Mariusz
III Wydział Karny
Biedrzycka Magdalena
VII Wydział Cywilny
Bordiuk-Wielgolaska Helena
VII Wydział Cywilny
Chrzanowski Przemysław
VI Wydział Pracy i Ub. Sp. delegowany do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie na podst. art. 77§1 usp
Chudek Tomasz
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Cieśniarska Katarzyna
VII Wydział Cywilny
Dąbrowska-Sobuś Elżbieta
IV Wydział Karny
Destoński Krzysztof
VII Wydział Cywilny delegowany do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Dzięgielewski Zbigniew
I Wydział Cywilny
Gardocka-Kaczmarczyk Milena
VII Wydział Cywilny
Jacaszek Anna
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Jackowski Marcin
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Jakubowska-Mela Katarzyna
I Wydział Cywilny
Janaszek Angelika
II Wydział Cywilny
Jodko-Martyniak Julita
II Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Kacperski Paweł
IV Wydział Karny
Kania Danuta
IV Wydział Karny
Kaproń-Rosik Aneta
IV Wydział Karny
Kołodzińska Emilia
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Krawczyk Iwona
VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Krężelewska-Kurtyka Patrycja
II Wydział Cywilny
Kryńska-Mozolewska Małgorzata
VI Wydział Pracy i Ub. Sp.
Kucharska-Perkowska Justyna
IV Wydział Karny
Leleniewska-Banna Aleksandra
II Wydział Cywilny
Madej Mariusz
IV Wydział Karny
Malińska-Jarmuż Agnieszka
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Markucki Piotr
III Wydział Karny
Matosek-Kozdój Aneta
V Wydział Rodzinny i Nieletnich – delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Matyńska Małgorzata
III Wydział Karny
Napiórkowska-Kasa Joanna
VI Wydział Pracy i Ub. Sp.
Olczyk Łukasz
II Wydział Cywilny
Orzech-Placek Małgorzata
V Wydział Rodzinny i Nieletnich delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Ostrowska Anna
III Wydział Karny
Ożdżeński Jerzy
III Wydział Karny delegowany do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie na podst. art. 77§1 usp
Patro Marcin
IV Wydział Karny
Pawelczyk-Bik Zofia
VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Perehubka Agnieszka
II Wydział Cywilny delegowana do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie na podst. art. 77§1 usp
Polańska-Styn Barbara
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Rosłan Marcin
V Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sieńko Magdalena
II Wydział Cywilny
Skrok Grzegorz
IV Wydział Karny
Sławicki Paweł
I Wydział Cywilny
Słobodzian Piotr
VII Wydział Cywilny
Sorbian Urszula
III Wydział Karny
Sporysz Tomasz
I Wydział Cywilny
Stanek Joanna
I Wydział Cywilny
Stempińska Danuta
II Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Stępkowska-Michalska Maja
III Wydział Karny
Szałas Bartosz
VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Szuba-Łozińska Katarzyna
IV Wydział Karny - delegowana do MS na podst. art. 77§1 pkt. 2 usp
Tałanda Agnieszka
III Wydział Karny
Truszkowski Michał
II Wydział Cywilny
Wierciszewska Iwona
III Wydział Karny
Zawalski Rafał
VII Wydział Cywilny
Asesorzy
Brzostko Marcin
IV Wydział Karny
Czyżewska Justyna
II Wydział Cywilny
Dobrowolska Kamila
II Wydział Cywilny
Furtak Wojciech
I Wydział Cywilny
Kołudzki Tomasz
VII Wydział Cywilny
Strzelczyk Nikola
I Wydział Cywilny
Wancerz Mariola
IV Wydział Karny
Żędzian Olga
II Wydział Cywilny
Referendarze
Ilnicka Aleksandra
I Wydział Cywilny
Kitowska Anna
VII Wydział Cywilny delegowana do MS na podst. art. 152a§5 pkt. 2 usp
Książek Artur
VII Wydział Cywilny
Ostalczyk Paulina
II Wydział Cywilny
Pogorzelska Monika
I Wydział Cywilny
Tarabasz Ewelina
II Wydział Cywilny


Opublikował: Mariusz Olszyna
Publikacja dnia: 25.03.2024
Podpisał: Marcin Jankowski
Dokument z dnia: 06.08.2015
Dokument oglądany razy: 35 356